BYRÅ, rokokostil, så kallad Haupt byrå, 1900-tal.

495429. BYRÅ, rokokostil, så kallad Haupt byrå, 1900-tal.

Stenskiva, fanerad i olika träslag, beslag av mässing, längd ca. 80, bredd 44, höjd 74 cm.

Bruksslitage. Smärre slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 380