VÄGGVITRINSKÅP, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

495427. VÄGGVITRINSKÅP, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

Längd 43, bredd 19, höjd 81 cm.

Bruksslitage samt slitage vid fästen.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 267