Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Måleri
KJELL HÖGSTRÖM. "Motiv från Lerhamn", olja på pannå, signerad Högström -74.
495423. KJELL HÖGSTRÖM. "Motiv från Lerhamn", olja på pannå, signerad Högström -74.
30 x 45 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
30 x 45 cm.
Helsingborgs Auktionskammare
1 083