BOK, Novissima, verifica et particularis hypochondriacae melancholiae curatio, et medela, auctore doctore Thomas a Murillo, 1600-talets andra hälft.

495398. BOK, Novissima, verifica et particularis hypochondriacae melancholiae curatio, et medela, auctore doctore Thomas a Murillo, 1600-talets andra hälft.

Bok om hypokondri på latin.
15 x 9 cm.

Hårt slitage, fuktskador, ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bok om hypokondri på latin.
15 x 9 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 824