SOFFA, 18/1900-tal.

SOFFA, 18/1900-tal.
495364. SOFFA, 18/1900-tal.

Längd 117 cm
Bredd 60 cm
Rygghöjd 106 cm.

Ålders samt bruksslitage. Textil med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
495364. SOFFA, 18/1900-tal.

Längd 117 cm
Bredd 60 cm
Rygghöjd 106 cm.

Antal besök: 290