BARSKÅP i mahognyfanér. 1950/60-tal.

49536. BARSKÅP i mahognyfanér. 1950/60-tal.

Höjd 190 cm
Djup 45 cm
Bredd 100 cm.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 190 cm
Djup 45 cm
Bredd 100 cm.

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 1 199