SKRIN, lackarbete, Ryssland, signerad och daterad -69.

49527. SKRIN, lackarbete, Ryssland, signerad och daterad -69.

Längd 13, bredd 10, höjd 4 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 1 430