ARMBAND, tenn, Jorgen Jensen, Danmark, 1900-talets andra hälft.

495253. ARMBAND, tenn, Jorgen Jensen, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Justerbar storlek
Bredd 17-31 mm.

Bruksslitage
Formen något ojämn.

Gör en kostnadsfri värdering!

Justerbar storlek
Bredd 17-31 mm.

Bruksslitage
Formen något ojämn.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 092