FIGURGRUPP, snidat trä, signerad G Larsson, Bjärred, 79.

495247. FIGURGRUPP, snidat trä, signerad G Larsson, Bjärred, 79.

Längd 27, höjd 22 cm.

Slitage, nagg, dekordelar saknas. Delarna ställvis lösa från platta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 27, höjd 22 cm.

Antal besök: 1 553