KARAFF, SKÅLAR OCH VAS, glas, 5 delar, Polen, 1900-talets andra hälft.

495216. KARAFF, SKÅLAR OCH VAS, glas, 5 delar, Polen, 1900-talets andra hälft.

Höjd 15-27 cm.

Enstaka mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 15-27 cm.

Enstaka mindre nagg.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 269