BESTICK, nysilver, 37 delar. "Ranka", Sven Arne Gillgren, GAB.

495190. BESTICK, nysilver, 37 delar. "Ranka", Sven Arne Gillgren, GAB.

12 skedar, längd 18.5.
12 knivar, längd 20 cm.
12 Gafflar, längd 18.3 cm.
1 såssked.

Bruksslitage. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 skedar, längd 18.5.
12 knivar, längd 20 cm.
12 Gafflar, längd 18.3 cm.
1 såssked.

Bruksslitage. Repor.

Antal besök: 1 103