495178. KÖKSBORD & STOLAR 4 st, med Perstorpsskiva, " Virr-Varr " 1950-60-tal.
Köksbord, längd med utdragna skivor 188 cm, längd 110 cm, bredd 88 cm, höjd 75 cm.
Stol, rygghöjd 75 cm, bredd 45 cm.
Bruksslitage. Mindre repor & märken. Stoppningen i stolarna är dålig.