LJUSSTAKAR 2 st, "Festivo" Timo Sarpaneva, SKÅL, "Niva", Tapio Wirkkala, Iittala.

495175. LJUSSTAKAR 2 st, "Festivo" Timo Sarpaneva, SKÅL, "Niva", Tapio Wirkkala, Iittala.

Höjd ca 17,5 resp. 11,5 cm.

Smärre slitage, skål med nagg/avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 17,5 resp. 11,5 cm.

Antal besök: 1 584