SIDEBOARD/BUFFÉ, teak, 1950/60-tal.

495098. SIDEBOARD/BUFFÉ, teak, 1950/60-tal.

Svängda ben svartmålade.
3 Skåp & 4 lådor.
Längd 150 cm , bredd 43 cm, höjd 114 cm.

Repor & smärre slitage på ovansidan.
2 nycklar medföljer.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svängda ben svartmålade.
3 Skåp & 4 lådor.

2 nycklar medföljer.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 2 677