Auktionsverket Engelholm
Konst
Måleri
HANNE KIAERSCHOU ( UNNA ). olja på pannå, signerad, daterad 1851, proveniens Godsägare Knud Trolle Post på Vibogaard.
495050. HANNE KIAERSCHOU ( UNNA ). olja på pannå, signerad, daterad 1851, proveniens Godsägare Knud Trolle Post på Vibogaard.
33 x 42 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
33 x 42 cm.
Auktionsverket Engelholm
582