BOK, Botanik 1700 tal " Invigning till naturens kännedom första delen " med plancher tryckt hos Johan George Lange Stockholm 1768.

495027. BOK, Botanik 1700 tal " Invigning till naturens kännedom första delen " med plancher tryckt hos Johan George Lange Stockholm 1768.

Efter Arch och riddaren Von Linnés botaniska grunder.

Slitage, skador saknas plancher.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 663