VINSTÄLL, furu. För 64 flaskor.

495001. VINSTÄLL, furu. För 64 flaskor.

Längd 88.5 cm. Bredd ca 35.5 cm. Höjd 110.5 cm.

Skador. Slitage. Skruvar behöver dras åt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 107