DRAGSPEL, Conselli Superior, Italien, 1900-talets andra hälft.

494989. DRAGSPEL, Conselli Superior, Italien, 1900-talets andra hälft.

Pianodragspel.

Bruksslitage.
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pianodragspel.

Bruksslitage.
Ej funktionstestad.

Antal besök: 2 450