TESERVIS, 35 delar, " Sylvia " Bavaria.

49497. TESERVIS, 35 delar, " Sylvia " Bavaria.

Tekoppar, 10 st
Tefat 11 st
Assietter 10 st
Tekanna, gräddsnipa, sockerskål, kakfat.

Tekanna, lagning med silver.
1 st Tefat med obet nagg underkant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tekoppar, 10 st
Tefat 11 st
Assietter 10 st

Tekanna, lagning med silver.

Antal besök: 1 750