494918. SALVADOR DALI. EFTER. Dansen.
Salvador Dali (11.05.1904 Figueres - 23.01.1989 Figueres); färglitografi på papper, troligen 1980-tal, signerad i tryck i övre mitten, oramad. Mått ca. 50 x 66 cm.