FÅTÖLJ, TeVe, Alf Svensson, Studio, Ljungs industrier, Bra Bohag, 1900-talets mitt.

494804. FÅTÖLJ, TeVe, Alf Svensson, Studio, Ljungs industrier, Bra Bohag, 1900-talets mitt.

Rygghöjd ca 71 cm
Brickmärkt.

Bruksslitage.Något lösa metallfästen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd ca 71 cm
Brickmärkt.

Antal besök: 3 638