BORD, trä, rikligt skuren dekor, Kina, 1900-talet.

494750. BORD, trä, rikligt skuren dekor, Kina, 1900-talet.

Längd 152 cm.
Bredd 53 cm.
Höjd 51 cm.
Glasskiva medföljer.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 152 cm.
Bredd 53 cm.
Höjd 51 cm.
Glasskiva medföljer.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 445