MATSALSMÖBEL, Gustaviansk stil, 1900-talets mitt.

49473. MATSALSMÖBEL, Gustaviansk stil, 1900-talets mitt.

Bord 110 cm diameter + 2 skivor á 37 cm.6 stolar axetmodell.Antikvitt.

Skador och slitage.Bordet med slagskada i skivan,en stol med knäckt överstycke och en sits skadad. Smutsad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 729