BORD, trä/kakelplattor med målade dekorationer, signerad Edmund, 1900-tal.

494739. BORD, trä/kakelplattor med målade dekorationer, signerad Edmund, 1900-tal.

Trästomme med kakelplattor.
Längd 101 cm.
Bredd 53 cm.
Höjd 58 cm.

Repor, märken, bruks/åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Trästomme med kakelplattor.
Längd 101 cm.
Bredd 53 cm.
Höjd 58 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 002