NILS TIRÉN. Olja på duk, "domherrar" signerad och daterad Nils Tirèn 1913.

49472. NILS TIRÉN. Olja på duk, "domherrar" signerad och daterad Nils Tirèn 1913.

32,5 x 32,5 cm.

Krakelyr.

Nils Tirén (1885–1935)

Gör en kostnadsfri värdering!

32,5 x 32,5 cm.

Krakelyr.

Nils Tirén (1885–1935)

Antal besök: 1 902