DAVID ROSÉN. LINNESKÅP, teak/alm/ek, fanerat, 1900-talets mitt.

494715. DAVID ROSÉN. LINNESKÅP, teak/alm/ek, fanerat, 1900-talets mitt.

Benställning med 1 st låda.
Dörrpar med bakomliggande hyllplan samt lådor.
Dörr par med relief dekor.
Längd 107 cm.
Bredd 45,5 cm.
Höjd 138,5 cm.

Skrapmärken, märken, fanerskador på sidorna, repor, fukt/värme fläck på ovansidan.
Bruks/åldersslitage.
NYCKEL SAKNAS!!!

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Benställning med 1 st låda.
Dörr par med relief dekor.
Längd 107 cm.
Bredd 45,5 cm.
Höjd 138,5 cm.

Bruks/åldersslitage.
NYCKEL SAKNAS!!!

Nycklar saknas.

Antal besök: 4 179