494715. DAVID ROSÉN. LINNESKÅP, teak/alm/ek, fanerat, 1900-talets mitt.
Benställning med 1 st låda.
Dörrpar med bakomliggande hyllplan samt lådor.
Dörr par med relief dekor.
Längd 107 cm.
Bredd 45,5 cm.
Höjd 138,5 cm.
Skrapmärken, märken, fanerskador på sidorna, repor, fukt/värme fläck på ovansidan.
Bruks/åldersslitage.
NYCKEL SAKNAS!!!
Nycklar saknas.