KARMFÅTÖLJ, Z-Fåtölj, Bengt Ruda, Nordiska kompaniet, Stockholm, 1900-talets mitt.

494713. KARMFÅTÖLJ, Z-Fåtölj, Bengt Ruda, Nordiska kompaniet, Stockholm, 1900-talets mitt.

Lila/Grön klädsel, teakben.
Längd ca 78 cm.
Bredd ca 70 cm.
Höjd ca 79 cm.

Bruksslitage. Torkad stoppning i rygg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lila/Grön klädsel, teakben.
Längd ca 78 cm.
Bredd ca 70 cm.
Höjd ca 79 cm.

Antal besök: 858