BORD, modern design.

BORD, modern design.
49464. BORD, modern design.

Diameter 110, höjd 74 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
49464. BORD, modern design.

Diameter 110, höjd 74 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 932