KAFFESERVIS, 26 delar, porslin, Collection Romanov Genuine Cobalt, 2000-tal.

494603. KAFFESERVIS, 26 delar, porslin, Collection Romanov Genuine Cobalt, 2000-tal.

12 koppar med 12 fat.
12 assietter, diameter 16,5 cm.
Sockerskål med lock.
Gräddkanna.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 koppar med 12 fat.
Sockerskål med lock.
Gräddkanna.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 289