SNAPSBRICKA, med 12 st snapsglas, 1900-tal.

494528. SNAPSBRICKA, med 12 st snapsglas, 1900-tal.

Brickans längd ca 30,5 cm, glasens höjd ca 8,5 cm.

Slitage, sprickor/nagg, bricka med bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 295