BORD, 17-1800 tal, delvis originalmålat, proveniens Krapperups slott.

494447. BORD, 17-1800 tal, delvis originalmålat, proveniens Krapperups slott.

136 x 80, höjd 73 cm.

Lådan på kortsidan senare, ålders/ bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

136 x 80, höjd 73 cm.

Antal besök: 440