OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, textiltavla, signerad BOI, daterad -90.

494440. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, textiltavla, signerad BOI, daterad -90.

Enligt inlämnares uppgift Ingeborg Lindgren.
48,5 x 68,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

48,5 x 68,5 cm.

Antal besök: 491