SIDEBOARD/SKÄNK, teak, "Florens", Nils Jonsson, Troeds, 1900-talets mitt.

494410. SIDEBOARD/SKÄNK, teak, "Florens", Nils Jonsson, Troeds, 1900-talets mitt.

Längd 170 cm
Bredd 42 cm
Höjd 104 cm.

Bruksslitage. Repor. Fanérskador. Skiva med fläckar samt avslag på kant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 170 cm
Bredd 42 cm
Höjd 104 cm.

Antal besök: 1 192