FÅTÖLJ, valnöt, "Skrindan", Kerstin Hörlin-Holmqvist, OPE, 1900-talets andra hälft.

494333. FÅTÖLJ, valnöt, "Skrindan", Kerstin Hörlin-Holmqvist, OPE, 1900-talets andra hälft.

Rygghöjd 80, sitthöjd 38, sittdjup 54, sittbredd 60 cm.

Bruksslitage, repor samt märken. undersidan med 2 lösa remmar på ena sidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 442