MATSALSGRUPP, 7 delar, trä, 1900-tal.

494280. MATSALSGRUPP, 7 delar, trä, 1900-tal.

Sex stolar med lösa stoppade sitsar, sitthöjd 45 cm.
Matsalsbord med 3 iläggsskivor, (á 115 x 44,5 cm), diameter 115, höjd 75 cm.

Bruksslitage, fläckar på tyg, fanerskador, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 599