KOFFERT, läder, 1900-talets första hälft.

494264. KOFFERT, läder, 1900-talets första hälft.

Bärhandtag av skinn. Invändig avskiljare. Längd 73. bredd 56. Höjd 32 cm.

Hårt slitage. Fläckar. Bristningar.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 578