SPOTTKOPP, metall med porslinsinsats, Delta Patent, 1900-talets början.

494239. SPOTTKOPP, metall med porslinsinsats, Delta Patent, 1900-talets början.

Diameter ca 21 cm.

Slitage, fläckar, färgbortfall, krackeleringar samt mindre nagg på porslinsinsats. En skruv saknas vid fot. Mindre buckla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 21 cm.

Antal besök: 362