LOCKSKÅL, porslin, Capodimonte 1900-tal.

494204. LOCKSKÅL, porslin, Capodimonte 1900-tal.

Längd 18 cm.
Bredd 18 cm.
Totalhöjd 26,5 cm.
Otydligt märkt undertill.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 18 cm.
Bredd 18 cm.
Totalhöjd 26,5 cm.
Otydligt märkt undertill.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 812