SMYCKEN, 4 delar, silver, bland annat Arne Nordlie, 1900-tal.

494193. SMYCKEN, 4 delar, silver, bland annat Arne Nordlie, 1900-tal.

Armband, Arne Nordlie, emaljarbete, längd ca 19,5 cm.
Öronclips, emaljarbete samt odlad pärla, höjd ca 2 cm.
Brosch, filigranarbete, odlad pärla, omärkt, längd ca 4 cm.
Brosch med camé, längd ca 2,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 787