NATTBORD, rokokostil, 1900-tal.

49414. NATTBORD, rokokostil, 1900-tal.

Mahogny, svängda ben, låda och hylla. Längd 45, bredd 35, höjd 55 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 746