GÖTE REX. Olja på pannå.

GÖTE REX. Olja på pannå.
494114. GÖTE REX. Olja på pannå.

Blomma i fönsterkarm. Signerad. 24x33 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 539