PETER KENNEDY. olja på duk, otydligt signerad.

494032. PETER KENNEDY. olja på duk, otydligt signerad.

Klippa vid hav. Ca 50 x 60 cm.

Någon mindre fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Någon mindre fläck.

Antal besök: 4 682