VÄGGPENDYL, Isak Mobeck, Norrköping, 1900-talets mitt.

494030. VÄGGPENDYL, Isak Mobeck, Norrköping, 1900-talets mitt.

Förgyllt trä.
Höjd ca 50 cm.

Reparerad, slitage, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förgyllt trä.
Höjd ca 50 cm.

Antal besök: 1 602