FÅTÖLJ, Louis XVI-stil, 1900-tal.

494008. FÅTÖLJ, Louis XVI-stil, 1900-tal.

Skuren dekor, mönstrad klädsel.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 945