FÄRGLITOGRAFI OCH BOK, Karl Axel Pehrson och Ulf Linde, signerad och numrerade 119/200.

494003. FÄRGLITOGRAFI OCH BOK, Karl Axel Pehrson och Ulf Linde, signerad och numrerade 119/200.

Bildstorlek ca 20 x 14. Bokens mått ca 27 x 24 cm.

Smärre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre ytslitage.

Antal besök: 1 266