FIGURINER, 24 st, tenn, Franklin Mint samt John Pinches.

493998. FIGURINER, 24 st, tenn, Franklin Mint samt John Pinches.

12 st, John pinches "Cries of London", 12 st, Franklin Mint The Master Craftsmen Of The Renaissance Guilds", höjd ca 9 - 12,5 cm.

Slitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, smärre skador.

Antal besök: 1 029