SKÅP, gustaviansk-stil, 1900-talets andra hälft.

49398. SKÅP, gustaviansk-stil, 1900-talets andra hälft.

Vitlack, räfflade skåpsluckor och kannelerade ben, skåpet inrett med hyllor och lådor, 2 lådor i fronten. Längd 109, bredd 36, höjd 146 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 988