Gomér & Andersson Linköping
Silver & Metall
Silver
DESSERTSKEDAR, 11 st, silver, Frans Holm, Vadstena, 1800-tal, vikt ca. 312,6 gram.
493932. DESSERTSKEDAR, 11 st, silver, Frans Holm, Vadstena, 1800-tal, vikt ca. 312,6 gram.
Längd ca. 16 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd ca. 16 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
656