DESSERTSKEDAR, 11 st, silver, Frans Holm, Vadstena, 1800-tal, vikt ca. 312,6 gram.

493932. DESSERTSKEDAR, 11 st, silver, Frans Holm, Vadstena, 1800-tal, vikt ca. 312,6 gram.

Längd ca. 16 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 16 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 774