SKINNSOFFA, troligen IKEA.

SKINNSOFFA, troligen IKEA.
493910. SKINNSOFFA, troligen IKEA.

Svarta lösa stoppade dynor i skinn.
Viss röklukt.
Längd 210 cm.

Viss röklukt! Skador, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Viss röklukt.
Längd 210 cm.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 1 753