FAMILJESPEL, Riffa-Spelet, trä, 1900-talets mitt.

493900. FAMILJESPEL, Riffa-Spelet, trä, 1900-talets mitt.

7 blåa, 7 gröna, 7 gula samt 7 blåa spelmarker. Spelregler i locket. Längd i utfällt läge 151, bredd 30 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 534